Školení – kurz Realizace staveb pro investory i stavebníky

SPRÁVNÍ PROCESY VE STAVEBNICTVÍ
Jednodenní seminář, který je zaměřený především na poskytnutí základního přehledu o povoleních ve stavebnictví a jejich strastech a úskalích. Kromě základní legislativy Vám ukážeme jak si poradit s různými povoleními od územního plánu až po stavební povolení vč. různých kombinací a jejich změnami při realizaci. Vysvětlíme časové souvislosti, na co si dát pozor u rozsahu rozhodnutí a co je potřeba pro zdárný průběh zajistit.

VÝKRESY VE STAVEBNICTVÍ
Jednodenní seminář určený pro ty, kteří se v rámci své činnosti dostali či dostanou do styku s výkresy ve stavebním oboru a potřebují získat základní obecné znalosti. Svým charakterem je možné seminář přirovnat k vědomostem středoškolského studia o výkresech a souvisejících zásadách, normách, stavebních detailech, rozsazích jednotlivých dokumentací atd.

REALIZAČNÍ TÝM STAVBY
Jednodenní seminář je zaměřený pro ty, kteří mají řešit či řeší problematiku služeb spojených s realizací stavby. V rámci semináře Vás seznámíme s tím, jaké zákonné povinnosti souvisí s projektantem, autorským dozorem, generálním dodavatelem stavby, koordinátorem BOZP, správcem stavby, technickým dozorem stavebníka (TDS, TDI) nebo generálním dodavatelem stavby. Vysvětlíme na co si dát pozor v rámci smluv na tyto činnosti, co požadovat a jaké jsou úlohy jednotlivých služeb.

STAVEBNÍ DENÍKY, REALIZACE STAVBY
Jednodenní seminář, který je určen pro dodavatele, řemeslníky, stavbyvedoucí a investory. Seznámíme Vás s tím, co jsou zákonné povinnosti při realizaci stavby, jaké dokumenty je třeba řešit, kde jsou úskalí pro jednotlivé strany a na co si dát pozor od předání staveniště až po její předání a kolaudaci.

UKONČENÍ STAVBY
Půldenní seminář, který Vás provede nezbytnými kroky a dokumenty, které souvisí s dokončením stavby. Dozvíte se co vyžadovat od dodavatele stavby, co po Vás můžou požadovat úřady, jaké jsou možnosti a cesty při řešení různých kolizí a komplikací.

Všechny semináře jsou zastřešovány pracovníky společnosti CETTUS a.s. Významnější část seminářů je zaměřena na praktické příklady a ukázky. Jednotlivé semináře upravujeme přímo na míru našim posluchačům.

Termíny i cenu můžeme přizpůsobit našim zákazníkům na základě vzájemné dohody. Podmínkou uskutečnění semináře je dostatečná účast a časový prostor zodpovědného školitele v požadovaném termínu.

Hodláte stavět? Nebo už stavíte a hodila by se vám pomoc či rada?
Ozvěte se, něco vymyslíme!

Položky označené * jsou povinné.
Na maily odpovídáme obratem, nejpozději druhý pracovní den. Váš mail nikam nepředáme.