ZÁKLADNÍ KURZY – REALIZACE STAVEB

zahlavi-skoleni-novy
Michal Nový
Nenajímáme lektory! Přednáší přímo naši vybraní pracovníci, tedy ti, kteří mají za sebou již řadu praktických zkušeností a umí je předávat dál.

Obsah kurzu:
REALIZAČNÍ TÝM STAVBY
Jednodenní seminář je zaměřený pro ty, kteří mají řešit či řeší problematiku služeb spojených s realizací stavby. V rámci semináře Vás seznámíme s tím, jaké zákonné povinnosti souvisí s projektantem, autorským dozorem, generálním dodavatelem stavby, koordinátorem BOZP, správcem stavby, technickým dozorem stavebníka (TDS, TDI) nebo generálním dodavatelem stavby. Vysvětlíme na co si dát pozor v rámci smluv na tyto činnosti, co požadovat a jaké jsou úlohy jednotlivých služeb. V závěru kurzu jsou vysvětleny i vzájemné součinnosti jednotlivých stran při řešení základních problematik realizace stavby.

STAVEBNÍ DENÍKY, REALIZACE STAVBY
Jednodenní seminář, který je určen pro dodavatele i investory. Seznámíme Vás s tím, co jsou zákonné povinnosti při realizaci stavby, jaké dokumenty a činnosti je třeba řešit, kde jsou úskalí pro jednotlivé strany a na co vše si dát pozor v průběhu celé fáze realizace, tedy od předání staveniště až po její převzetí. Součástí kurzu je i část zabývající se sankcemi a pokutami. Kurz je doplněn řadou praktických ukázek z realizovaných staveb.

UKONČENÍ STAVBY
Půldenní seminář, který Vás provede nezbytnými kroky a dokumenty, které souvisí s dokončením stavby a jejím převzetí. Dozvíte se co vyžadovat od dodavatele stavby, co po Vás můžou požadovat úřady, jaké jsou možnosti a cesty při řešení různých kolizí a komplikací.

Přečtěte si před kurzem: 4 typické chyby u přípravy staveb, Cash flow model slouží pro správné nastavení úvěru

Hodláte stavět? Nebo už stavíte a hodila by se vám pomoc či rada?
Ozvěte se, něco vymyslíme!

Položky označené * jsou povinné.
Na maily odpovídáme obratem, nejpozději druhý pracovní den. Váš mail nikam nepředáme.