ZÁKLADNÍ KURZY – PŘÍPRAVA STAVEBNÍCH INVESTIC

zahlavi-skoleni-novy
Michal Nový
Nenajímáme lektory! Přednáší přímo naši vybraní pracovníci, tedy ti, kteří mají za sebou již řadu praktických zkušeností a umí je předávat dál.

Obsah kurzu:
PLÁNOVÁNÍ STAVEBNÍCH INVESTIC – INVESTIČNÍ ROZVAHA
Jednodenní seminář, který Vás seznámí se základní teorií projektového řízení a strukturou projektových týmů. Naučíte se správně definovat zadání investičních projektů, provést prvotní finanční rozvahy a cash flow modely investice, prověřit základní technickou realizovatelnost stavby a zhodnotit rizika. Součástí semináře je i aktivní tvorba rizikové analýzy, její vyhodnocení a vyvození závěrů a opatření.

VYUŽITÍ STUDIÍ PRO PLÁNOVÁNÍ INVESTIC
Jednodenní seminář, který volně navazuje na seminář – Plánování stavebních investic. Po rekapitulací základní teorie se seznámíte se třemi nejběžnějšími druhy studií ve stavebnictví, jejich využití pro definici investičních nákladů a souvisejících investic, překážek, časových souvislostí a rizik. Na jednotlivých příkladech si vyzkoušíte tvorby základních rozpočtů a pomocí analýz zvážíte nejvhodnější variantu řešení. Seminář provází množství konkrétních příkladů z našich bohatých profesních zkušeností naší společnosti.

SPRÁVNÍ PROCESY VE STAVEBNICTVÍ
Jednodenní seminář, který je zaměřený především na poskytnutí základního přehledu o povoleních ve stavebnictví a jejich strastech a úskalích. Kromě základní legislativy Vám ukážeme jak si poradit s různými povoleními od územního plánu až po stavební povolení vč. různých kombinací a jejich změnami při realizaci. Vysvětlíme časové souvislosti, na co si dát pozor u rozsahu rozhodnutí a co je potřeba pro zdárný průběh řízení zajistit.

Přečtěte si před kurzem: 4 typické chyby u přípravy stavebCash flow model slouží pro správné nastavení úvěru

Hodláte stavět? Nebo už stavíte a hodila by se vám pomoc či rada?
Ozvěte se, něco vymyslíme!

Položky označené * jsou povinné.
Na maily odpovídáme obratem, nejpozději druhý pracovní den. Váš mail nikam nepředáme.